Atrakcje VR

VROstroleka.pl Skok na bungee:  Znajdujesz się bardzo wysoko, między budynkami. Z góry widzisz aż całe miasto. Twoim zadaniem jest zrobić ten jeden jedyny krok, aby skoczyć. Czy dasz radę to zrobić?

Cena atrakcji: 10 zł

 

 

 

VROstroleka.pl Karuzela City Ride:  Zapnij pasy i trzymaj się mocno krzesła. Ta oto huśtawka zapewni Ci wiele rzeczywistych wrażeń. Wzniesie Cię ponad budynki, przyśpieszy, zakręci, a na końcu czeka Cię niespodziewany zwrot akcji.

Cena atrakcji: 15 zł

 

 

 

VROstroleka.pl Rollercoaster: Jest to bardzo realistyczny symulator kolejki górskiej. Do wyboru mamy wiele poziomów trudności.

 łatwa: 10 zł
normalna: 15 zł
trudna: 15 zł
extremalna: 15 zł

 

 

VROstroleka.pl

 The Blu:  Dzięki Wirtualnej Rzeczywistości odkryjemy przed Tobą przepiękną głębię oceanu.  Możesz spacerować po zatopionym okręcie, a także stanąć twarzą w twarz z wielkim   wielorybem. The blu to ocean pełen niezapomnianych wrażeń.

1 prezentacja: 10 zł
2 prezentacje: 15 zł
3 prezentacje: 20 zł

 

 

W ofercie posiadamy również wiele gier i aplikacji, które są do wyboru w trakcie dłuższego seansu.

Lista gier i aplikacji

Pakiet nr 1:
– Skok na bungee
– 1 kolejka górska
– 1 prezentacja w głębi oceanu
– Karuzela City Ride
 Cena pakietu to 40 zł/os

Pakiet nr 2:
– Skok na bungee
– 2 kolejki górskie
– 2 prezentacje w głębi oceanu
– Karuzela City Ride
 Cena pakietu to 50 zł/os

 

VROstroleka.pl Rollercoaster dino: Zapnij pasy i trzymaj się mocno krzesła. Już teraz masz możliwość wkroczyć w erę dinozaurów! Zobaczysz ponad 10 gatunków: lądowych, latających, roślinożernych i mięsożernych. Ale uważaj bo na wolności chodzi wściekły T-rex!

Cena: 15 zł

 

 

 

VROstroleka.pl Rollercoaster zombie: Wygłodniałe zombi szukają ludzkiego mięsa – sprawdź czy przeżyjesz prawdziwą apokalipsę!.

Cena: 15 zł

 

 

 

VROstroleka.pl Rollercoaster Średniowiecze: Cofnijmy się w czasie. Przejedź się między wojownikami walczącymi ze smokami rozprzestrzeniającymi ogień!
Trzymaj mocno pas bezpieczeństwa i uważaj na strzały rzucane w Twoją stronę!

Cena: 15 zł