Escape Room VR

🚨🚨🚨JUŻ JEST🚨🚨🚨

Pierwszy Ostrołęcki Escape Room w technologi VR jest już dostępny.

Do końca LUTEGO zapraszamy na grę PRZEKLĘTY SKARB w promocyjnej cenie dla 2 osób – 90 PLN! (Rabat na Hasło: Escape Room miesiąca)

 

Cena Escape Room VR:

 

Pokój 1,2,4:

1 osoba – 59 zł

2 osoby – 99 zł

3 osoby – 129 zł

Gra jest przewidziana dla 1,2 lub 3 osób i trwa 60 min.

 

Pokój 3:

1 osoba – 89 zł

2 osoby – 130 zł

3 osoby – 159 zł

Gra jest przewidziana dla 1,2 lub 3 osób i trwa 100 min.

 

Pokój 5,6,7:

1 osoba – 50 zł

2 osoby – 90 zł

Gra jest przewidziana dla 1 lub 2 osób i trwa 45 min.

UWAGA

Tylko w pokoju 5,6,7 nowy tryb! „Versus

Versus – każdy gracz jest zamknięty w samotności i próbuje uciec z pokoju zanim inni to zrobią!

 

 

UWAGA

 Rozwiąż wszystkie zagadki w czasie danego pokoju i zgarnij zniżkę 50% na kolejny pokój 

 

VROstroleka.pl

 Pokój 1- Przeklęty skarb:  W 1964 roku kopalnia Black Rock w Yukonie została zamknięta po osuwisku.Ludzie i złoto znajdujące się wewnątrz zostali na zawsze straceni w jej odmętach. Wedle legendy górnicy zostali uwięzieni wewnątrz i nadal ‘żyją’, do dziś chroniąc złota. Wielu próbowało je odnaleźć. Żadnemu się to nie powiodło. Po wielu próbach udało ci się znaleźć stary korytarz i zejść do głębi kopalń. Jednak kolejne osuwisko uwięziło cię wewnątrz. Twoją jedyną nadzieją na ratunek jest uruchomienie starej windy. Znajdź sposób, aby prędko się stąd wydostać, ponieważ kończy ci się tlen !

Poziom trudności: NORMALNY

 

 

 

 

VROstroleka.pl

Pokój 2 – Zimny jak lód:  Tym razem akcja rozgrywa się w starym sklepie rzeźniczym w Wielkiej Brytanii. Urocza starsza para użytkowała to miejsce, ale w ostatnim czasie zniknęła! Budzisz się i odkrywasz, że jesteś uwięziony wewnątrz sklepu bez żadnej drogi ucieczki, a twoją jedyną opcją jest rozejrzeć się za wskazówkami, aby spróbować otworzyć wyjście ewakuacyjne i odkryć prawdziwą historię, dlaczego zostaliście uwięzieni. Czy możesz dowiedzieć się kto Cię tu zamknął i uciec zanim oni wrócą?!?

Poziom trudności: NORMALNY

 

 

 

 

 

VROstroleka.pl

 Pokój 3 – Iluzja:  Uwięziony we własnym umyśle, uwięziony we własnym śnie!Znajdziesz się na skraju jawy i snu!
Twój strażnik oddalił się na dwie godziny, a ty musisz znaleźć antidotum aby powrócić do świata rzeczywistego i uciec!
Jednak nic nie wydaje się takie proste. Myślisz, że znalazłeś rozwiązanie, jednak następne drzwi przenoszą cię do innego wszechświata. Musisz podjąć walkę z własną logiką, ponieważ sen może w każdym momencie stać się koszmarem.

Poziom trudności: NORMALNY

 

 

 

 

VROstroleka.pl

 Pokój 4 – Halloween:  Jest noc Halloween, w czasie której znajdziesz się uwięziony o północy na upiornym cmentarzu. Miejsce jest udekorowane specjalnie na tę okazję, ale pomimo tego, iż jest pozornie cicho i wydawać by się mogło że nikogo nie ma w pobliżu, ale jednak można powiedzieć, że nie jesteś sam… Możesz poczuć obecność tajemniczego mężczyzny. Czy to on jest tym, który Cię tu uwięził? A jeśli tak, to czego chce? Czy dowiesz się tego zanim będzie za późno?

Poziom trudności: TRUDNY

 

 

 

 

VROstroleka.pl

 Pokój 5 – Psychiczny Klaun:  Po tym jak byłeś na spektakularnym widowisku w cyrku “De-la Luna”, znajdujesz się uwięziony w pomieszczeniach klauna. Za kilka minut przedstawienie skończy się. Czy będziesz w stanie znaleźć jego zapasowy klucz i uciec zanim on wróci? Każdy wie, że klauni nie lubią, kiedy inni ludzie dotykają ich rzeczy!

Poziom trudności: TRUDNY

 

 

 

 

 

 

VROstroleka.pl

 Pokój 6 – Czerwony przycisk:  Jeden pokój, jedne drzwi, jeden zakrwawiony nóż. Co się dzieje? Co się stało zeszłej nocy? Musisz wiedzieć. Czy jesteś pewien, że chcesz wiedzieć? Musisz wyjść. Jednak bądź ostrożny! Bez względu na to, co się stanie, nie naciskaj czerwonego guzika!

Poziom trudności: TRUDNY

 

 

 

 

 

 

VROstroleka.pl

 Pokój 7 – Zagubiony w czasie Zgodziłeś się wziąć udział w eksperymencie odnoszącym się do czasoprzestrzeni. Jeden błąd sprawił, że znalazłeś się uwięziony w chaosie. Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość pomieszały się! Czas jest twoim najgorszym wrogiem! Czy będziesz w stanie pokonać go i powrócić do swojej rzeczywistości zanim zostanie ona utracona na zawsze?

Poziom trudności: TRUDNY

 

 

Rezerwacje pod numerem: 794142030

Game Room VR

ul. Kopernika 7/24

07-410 Ostrołęka