Multiplayer VR

 

Gry multiplayer VR dostępne w naszym salonie:

 

VROstroleka.pl Beat Saber to niecodzienna gra rytmiczna przypominająca połączenie Guitar Hero z Fruit Ninja i Gwiezdnymi wojnami. Podczas zabawy w rytm muzyki kroimy kolorowe kostki mieczami świetlnymi

 

 

 

 

VROstroleka.pl Population ONE to gra bardzo podobna do popularnej gry BATTLE ROYALE „Fortnite”. W tej aplikacji musimy współpracować z drużyną, budować oraz zlikwidować wszystkich wrogów zanim zniszczy nas tajemnicza strefa. (1-3 graczy)

 

 

 

 

 

VROstroleka.pl Phasmophobia:  Phasmophobia to horror w którym, wcielamy się w zespół polujący na duchy w nawiedzonym miejscu. Naszym zadaniem jest odkrycie oraz zbieranie dowodów z jakimi duchami mamy do czynienia. Do dyspozycji mamy wiele przedmiotów, które pomogą nam rozwikłać zagadki w wielu przerażających miejscach…. (1-3 graczy)

 

 

 

 

VROstroleka.pl Serious Sam: The last hope  Podczas zabawy wcielamy się w Sama ‚Serious’ Stone’a, który, podróżując na pokładzie gwiezdnego krążownika Saratoga, ratuje kolejne planety przed hordami potworów, nasłanych przez złowrogiego Mentala. Zadania są następujące: przetrwać i zniszczyć wszystkie potwory. (1-2 graczy)

 

 

 

 

VROstroleka.pl Arizona Sunshine:  Wygłodniałe zombi szukają ludzkiego mięsa – sprawdź czy przeżyjesz prawdziwą apokalipsę! (1-3 graczy)

 

 

 

 

 

 

VROstroleka.pl Pavlov VR jest to sieciowy shooter na VR. Gra bardzo podobna do komputerowej gry Counter-Strike. Dzięki Wirtualnej Rzeczywistości robi bardzo dobre wrażenie. Celowanie przy użyciu kontrolerów ruchowych na pewno nie jest również tak precyzyjne, jak przy użyciu myszy. Mimo to nowa gra może zaoferować z pewnością zupełnie inny poziom wczucia się w sytuację.(1-3 graczy)

 

 

 

 

VROstroleka.pl Zero Caliber VR: jest to pierwszoosobowa strzelanka taktyczna opracowana przez firmę XREAL Games wyłącznie na zestawy VR. Tytuł bardzo podobny do „Call of Duty”. Gra oparta jest na bardzo dobrej grafice w połączeniu z realistyczną obsługą broni. Wejdź na pole bitwy sam lub z przyjaciółmi. (1-2 graczy)

 

 

 

 

VROstroleka.pl

The forest:  Wcielamy się w mężczyznę, który przeżył katastrofę samolotu pasażerskiego. Bohater budzi się przy wraku i, niczym Robinson Crusoe, stara się przetrwać budując schronienie i szukając pożywienia. Szybko jednak okazuje się, że rozbitek nie jest na wyspie sam, oprócz niego w dżungli kryje się plemię mutantów – kanibali. (1-2 graczy)

 

 

 

 

VROstroleka.pl

Escape Room VR:  Pokoje ucieczki zwane Escape Room to nowa forma rozrywki, która w rzeczywistym świecie z dnia na dzień bije kolejne rekordy popularności. W Game Room VR znajdziesz 7 wirtualnych Escape Room’ów, które zaskoczą Cię poziomem logicznym zagadek oraz przeniosą Cię w zaskakujące miejsca. Masz 45, 60 lub 100 min na wydostanie. Czy dasz radę rozwiązać wszystkie zagadki i uciec? Wszystkie pokoje rozpisane są w zakładce: Escape Room VR (1-3 graczy)

 

 

Cała lista gier i aplikacji dostępna na stronie: Lista gier i aplikacji

Cała lista atrakcji dostępna na stronie: Atrakcje

Opisy Escape Room VR dostępne na stronie: Escape Room VR